ПРО КОМПАНІЮ TRACKER
4
Наша компанія пропонує послуги телеметричного контролю над цільовим використанням транспорту з 2003 року.
регіональних представництва
Онлайн моніторинг місцезнаходження, стану та цільового використання всього автопарку наших замовників забезпечується за допомогою системи Tracker.
Але ключова відмінність нашого підходу від інших компаній полягає в тому, що ми відповідаємо не просто за монтаж устаткування або підключення системи, але й за її справне функціонування. Інакше кажучи, наша мета — забезпечити те, щоб система вирішувала свою головну задачу — повний контроль над автопарком і його цільовим використанням.
7
мобільних сервісних бригад
19
років на ринку
700
реалізованих проектів
500
корпоративних клієнтів
11 000
оснащених одиниць техніки
ТРИ СКЛАДОВИХ УСПІХУ
Результативність будь-якої компанії залежить від трьох складових:
1. Ключові цілі при роботі з клієнтами
2. Принципи керівництва компанії
3. Цінності, які визначають рішення співробітників
1. КЛЮЧОВІ ЦІЛІ ПРИ РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ
До речі, саме тому одночасно на виїзді працює 7 мобільних ремонтних бригад. Графік їх поїздок координує логістичний відділ компанії.
Особливість нашого підходу в тому, що своєю метою ми ставимо не установку системи, а рішення тих завдань, заради яких наші клієнти її купують. Адже клієнту не потрібні просто GPS пристрої, датчики рівня палива або інші модулі. Клієнту потрібно отримати контроль над своїм автопарком, зменшити витрати на його утримання, позбутися крадіжок або їх попередити. Звичайно, ми не можемо приймати управлінські рішення замість своїх клієнтів, але створити всі необхідні умови для цього - це в наших силах.
Наприклад, на першій зустрічі з клієнтом наш досвід дозволяє підказати, що саме варто контролювати і які датчики варто встановити. Можете повірити, в ході роботи ми стикаємося з такою кількістю хитрощів, на які йдуть водії і співробітники, що можемо заздалегідь сказати, що і як варто контролювати.
Або інший приклад, після установки ви обов'язково зіткнетеся з тим, що деякі модулі «раптом почнуть виходити з ладу» (нікому не подобається, коли його контролюють), але і цей момент ми передбачили. Як тільки надходить сигнал про поломку, ми відправляємо до вас нашу службу швидкого реагування: оцінюємо ситуацію, усуваємо несправність і видаємо висновок про те, "хто доклав руку".
2. ТРИ ПРИНЦИПИ КЕРІВНИЦТВА КОМПАНІЇ
Наше завдання — створити необхідні умови для довгострокового співробітництва. Це забезпечується за рахунок трьох ключових принципів:
Прозорість
Це ключовий принцип, який визначає те, що клієнт завжди розуміє, за що він платить, що отримує в результаті, і як ми це забезпечимо. Саме ясність в питанні: «хто, за що, і яким чином» дозволяє нашим клієнтам спати спокійно. У будь-яких домовленостях повинна бути прозорість, інакше як можна довіряти компанії, яка щось «начебто не договорила»?
На крок попереду
Установка системи не вирішить проблему, якщо є люди, яким вона заважає, говоримо прямо, красти або халтурити. Тому наша мета передбачати можливі «хитрощі», на які можуть йти люди. Виражається це і в продумуванні того, які потрібні датчики; і в консультації, і в рекомендаціях про те, на що варто звернути увагу.
Сказав-зробив
Наші клієнти розраховують на те, що їх система завжди буде в робочому стані, а наші консультації — максимально ефективними. Фокусування на результаті визначає те, що ми завжди вирішуємо проблему і не зникаємо, як це роблять «фірми-одноденки».
3. ЦІННОСТІ НАШИХ СПІВРОБІТНИКІВ
Цінності - це те, що визначає рішення людини. Наприклад, подзвонив клієнт і попросив позапланову допомогу в неробочий час. Це випадок, який не прописаний в інструкціях компанії. Тому співробітники будуть керуватися своїми цінностями, а точніше — цінностями команди.
Чесність
Довіру складно заслужити, але легко втратити. Обдуриш клієнта раз, і він не зможе більше довіряти вашим словам. Тому чесність з клієнтами і між собою — це основа всього: "Говорити правду у будь-якій ситуації!"
Результативність
Цей пункт ви відразу відчуєте після першого дзвінка до нашої компанії. Ми вважаємо, що наше завдання не просто відповідати на питання, чи встановлювати систему, а допомагати добиватися результату. Тому, наприклад, ми не просто консультуємо, а визначаємо ваші цілі, а після пропонуємо рішення.
Інвестиції в розвиток і технології
Неможливо залишатися професіоналом, якщо не вкладати гроші і час в розвиток. Неможливо забезпечувати працездатність системи, якщо обладнання служби швидкого реагування не оновлюється. Неможливо стояти на місці і при цьому гарантувати результат. Тому це один з ключових принципів нашої компанії.
НАШІ КЛІЄНТИ
Все, про що ми написали вище, дозволяє нам з 2003 року зберігати довіру постійних клієнтів і знаходити прихильників серед нових. Ми пишаємося, що впродовж багатьох років наші клієнти, яким ми встановили обладнання, продовжують з нами працювати. Зауважимо, що більшість власників автопарків звертається до нас перший раз саме завдяки так званому "сарафанному радіо" з усієї України.
Raben Ukraine — працюємо з 2005
М'ясокомбінат «Ювілейний» — працюємо з 2006
АТ «Київгаз» — працюємо з 2007
ТОВ «Торгово-транспортна компанія» — працюємо з 2009
ТОВ «Ласунка» — працюємо з 2010
ТОВ «Агроскоп Інтернешнл» — працюємо з 2011
ПАТ «Укрнафта» — працюємо з 2011
ТОВ «Торговий дім «Агроальянс» — працюємо з 2011
ТМ «Біла береза» — працюємо з 2012
М'ясна фабрика «Алан» — працюємо з 2014
АТ «Об'єднана Гірничо Хімічна Компанія» — працюємо з 2014
ТОВ «Агротек» — працюємо з 2017
L'Oreal Paris — працюємо з 2019
АТ КБ «ПриватБанк» — працюємо з 2020
АТ «Укрексімбанк» — працюємо з 2023
ООО «Альфатех» — працюємо з 2010
ТМ «М'ясная Гільдия» — працюємо з 2010
ТОВ НВП «Мадек» — працюємо з 2010
ТОВ «Андрушівський маслосирзавод» — працюємо з 2010
ПрАТ «Алеф Віналь» — працюємо з 2014
Безлюдівський МК — працюємо з 2014
ТОВ МК «Магрок» — працюємо з 2016
HaloTrust — працюємо з 2016
ПАО «Дім марочных коньяків «Таврія» — працюємо з 2016
ТОВ МБК «Сінергія» — працюємо з 2016
ТОВ «ОТП Лізинг» — працюємо з 2019
ТОВ «Флора» — працюємо з 2019
Готельний комплекс «Три Сини та Донька» — працюємо з 2020
Лікарі без кордонів/Médecins Sans Frontières — працюємо з 2022
ПП «Деліція» — працюємо з 2024
НАШ ПАРТНЕР
З 2016 року компанія Gurtam наш надійний та відповідальний партнер. Gurtam ‒ це розробник системи моніторингу транспорту Wialon, яка є найкращим рішенням на ринку телематики. За цей період наша компанія удостоїлася потрапити до рейтингу Wialon TOP 50 Global 2021 та Wialon Top 10 Europe 2022 і має у своєму штаті сертифікованих фахівців.

З ЯКИМИ КЛІЄНТАМИ МИ НЕ ПРАЦЮЄМО
На жаль, ми не можемо допомогти всім. Справа ось у чому. Як ми зазначили раніше, наша мета — ваш результат, а значить дещо залежить і від самого клієнта. Звичайно, можна просто продати систему і заробити грошей, але стратегічно нас цікавлять ваші рекомендації набагато більше, ніж заробіток.
Ось клієнти, з якими ми не станемо співпрацювати:

1. Якщо ви вірите в «диво» і вважаєте, що установка системи автоматично вирішить усі ваші проблеми, то ви не наш клієнт. Ви, звичайно, можете вірити, що у вас найчесніший у світі персонал, але поки чудес не бувало — систему будуть ламати ваші ж співробітники! Ми допоможемо вам у виявленні таких товаришів, але що робити з ними далі - вирішувати тільки вам.

2. Якщо ви самі перебуваєте в числі тих, кому вигідно, щоб система не працювала...
P.S. До речі, якщо ви хочете встановити GPS пристрій в приватних цілях, наприклад, для стеження за дружиною, то ви теж не наш клієнт.
ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ
Робота в сфері високих технологій вимагає безперервного розвитку компанії. По-перше, потрібно удосконалювати саму систему. А по-друге, розширювати спектр її застосування.

Зараз, наприклад, у нас вже розроблені і запущені в роботу інструменти для створення системи абсолютного контролю палива на підприємстві. Ці системи включають контроль не тільки автотранспорту, а й заправних станцій, що допоможе забезпечити замкнутий контроль палива на підприємстві.
КОНТАКТИ
2020 Tracker | Усі права захищені
Використання фото та відеоматеріалів заборонено
МЕНЮ
КОНТРОЛЮЙТЕ СВІЙ АВТОПАРК
З МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ АБО КОМП'ЮТЕРУ
Україна, м. Дніпро, 49000
вул. М. Грушевського, 4В